Mój program wyborczy.

Poniżej przedstawiam moje propozycje, które chcę zrealizować jako radny gminy Jedlnia-Letnisko. Zachęcam do zapoznania się z nimi wszystkich zainteresowanych i ewentualnego wnoszenia swoich uwag. Mile widziane są wszelkie komentarze, szczególnie te krytyczne, nawet jeśli będą anonimowe :) Ani mi się śni powiedzieć – jak jeden z radnych obecnej kadencji – że ktoś anonimowo piszący/wnoszący swoje uwagi „nie jest dla mnie partnerem do rozmowy”.

ulotka

W kolejny wpisach postaram się szerzej rozwinąć przedstawione propozycje, tak aby udowodnić, że nie są to puste deklaracje, obliczone na „tu i teraz”, ale elementy długofalowej wizji rozwoju naszej gminy, czyli coś czego brakuje obecnej władzy. Część moich założeń nie wymaga wielkich nakładów finansowych, a jedynie dobrej woli i chęci rzetelnej pracy dla mieszkańców!

Drugi cel, być może nawet ważniejszy, jaki stawiam przed sobą, to zmiana w rozumieniu tego czym jest służba publiczna oraz podejścia władzy do mieszkańców. Musimy konsekwentnie budować świadomość obywatelską i dążyć do aktywizacji i włączania w procesy podejmowania decyzji jak największą część mieszkańców gminy. O tyle można oczekiwać jakichś pozytywnych zmian w całym państwie, o ile w najmniejszych jednostkach podziału terytorialnego kraju, jakimi są gminy, będzie się dobrze działo i rządzący będą właściwie rozumieć zadania, jakie przed nimi stoją!

7 thoughts on “Mój program wyborczy.

 1. franek says:

  Nie należę do żadnej partii politycznej ale startuję z PiS ??? HaHaHaHaHaHa To tylko Sochajów stać na to. Byle z kim aby do koryta.

 2. franek says:

  Panie radny Frączek, czy na Pana nadużycia wykorzystania mienia gminnego do prywatnych celów też jest nieprzejednany?

 3. Pietrek Leśniowolski says:

  Szkoda, że Pan nie jest w moim okręgu wyborczym. Miałby Pan mój głos. Proszę się nie martwić jednak, polecę Pana moim znajomym. Powiem więcej. Ma Pan pełne poparcie Jurka i Filipa.

 4. Alfred says:

  Szczekacz franek się obudził ze snu. Nie masz co robić w swoim „komitecie”? Uloteczki rozniesione? Plakaciki powieszone? Tyłki liderów wycałowane?

 5. Filizanka says:

  @franek niestety jesteś najbardziej zakłamanym człowiekiem jaki spłodziła matka ziemia.
  Komentarz oczekujący na moderację?
  Filip, Jerzy.. nie ośmieszajcie się nawet.
  Do niedawna nie było możliwości dodawania komentarzy na Waszym blogu.. Dziś wchodzę, patrzę i oczom nie wierzę! Da się, od dziś czy od wczoraj?

  Proszę proszę jaka nagła zmiana decyzji tworzących bloga jerzychrzanowski.blog.onet.pl! Zarzucają Sebastianowi, że moderuje komentarze (co za pewne jest tylko i wyłącznie uchronieniem od bezsensownych komentarzy, pytań itp.) a sami nie są lepsi! Kiedy jeszcze była możliwość komentowania wstawiłam kilka komentarzy krytykujących, żaden z nich nie został opublikowany, natomiast specjalnie dla przysłowiowej „podpuchy” wstawiłem komentarz pozytywny, na moderację oraz opublikowanie nie musiałem długo czekać! To jest właśnie CENZURA, a nie moderacja. Jak tak w ogóle można?!

  Panowie nie pogrążajcie się proszę w tym bagnie zakłamania i obłudy. Jesteście ludźmi bez godności, pozbawionymi wartości życiowych, jakimi dla każdego człowieka powinna być prawda i uczciwość.
  DRAMAT.

  Proponuję zamknąć się w tej swojej willi zabytkowej i nie pokazywać się innym ludziom na oczy.

  Pozdrawiam,
  Filizanka.

Dodaj komentarz